CityPod Sık Sorulan Sorular

CityPod ile ilgili merak edilen bazı noktalar;

CityPod, bulunduğunuz yerle ilgili, belediyelerin, su idarelerinin, elektrik şirketlerinin, gaz dağıtım şirketlerinin, tüm faaliyetlerini, duyurularını, uyarılarını, etkinliklerini, festivalleri, konserleri ve bunların yanında hizmetlerde yaşanacak aksaklıkları telefonunuza bildirim olarak alabilmenizi sağlar. İsterseniz tüm bunları harita üzerinde de görebilirsiniz, arzu ettiklerinizi sosyal medya üzerinden yakınlarınızla paylaşabilirsiniz ve görüşlerinizi, değerlendirmelerinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Evet, kesintileri, bakım/onarım çalışmalarını ve bunların ne kadar süreceğini, hizmetin ne zaman yeniden normale döneceğini bildiriyor

Evet, “favori noktam” olarak işaretleyeceğiniz özel lokasyonlarla ilgili bilgilerini tümünü bildirim olarak kendi telefonunuza alabilirsiniz. Dilerseniz bu favori noktalarınıza fotoğraf ekleyip, harita üzerinde görebilirsiniz. İstediğiniz sayıda favori nokta ekleyebilirsiniz, anne, baba, engelli yakını, ev, işyeri, arkadaş, seyahat noktası gibi…

Evet, bu sınırları CityPod’ta kendiniz belirlersiniz. Yaşadığınız yere yakın tüm belediyelerin etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

CityPod içinde nelerden hoşlandığınızı, ilgi alanlarınızın neler olduğunu belirler ve ona göre bildirim alırsınız. Beğenilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. İlginizi çeken etkinlik türlerini siz belirlersiniz. Ne tür uyarıları, hangi duyuruları alıp almayacağınız sizin elinizde. Hatta istediğiniz kurumları seçebilir ve yalnızca seçtiğiniz kurumlardan bildirim alacak şekilde ayar yapabilirsiniz.

Hayır, standart CityPod kullanımında herhangi bir kişisel bilgi girmeniz gerekmiyor.